Share


ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                        Σκάλα       06/03/2018
ΔΗΜΟΣ  ΕΥΡΩΤΑ                                                         Αρ. πρωτ.:  2833                    
ΝΟΜΟΣ  ΛΑΚΩΝΙΑΣ                                                    
Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Ταχ. Δ/νση: Σκάλα 230 51
Πληρ: Ζαφείρης Νικόλαος
Τηλ.: 2735360021
FAX: 2735360033
Email: JLIB_HTML_CLOAKING

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΛΗΡΩΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΜΕΛΩΝ ΣΕ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ    

 Έχοντας υπόψη:
1.     Τις διατάξεις του άρθρου 26 του Ν. 4024/2011
2.     Τις διατάξεις της  αριθμ. ΔΙΣΚΠΟ/ Φ.18/οικ.21508/4-11-2011 (ΦΕΚ 2540/Β΄/7-11-2011) Απόφασης του Υπουργού Διοικητικής Μεταρρύθμισης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης
3.     Την υπ’ αρ. ΔΙΣΚΠΟ/Φ.18/οικ.21526/4-11-2011 Εγκύκλιο του Υπουργείου Διοικητικής Μεταρρύθμισης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης.
4.     Την υπ’ αρ. ΔΙΣΚΠΟ/1.18/οικ.21700/19-09-2012 Εγκύκλιο του Υπουργείου Διοικητικής Μεταρρύθμισης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης, όπου προκειμένου να επιτευχθεί ο σκοπός συγκρότησης των εν λόγω οργάνων, δηλ. η διατύπωση εμπεριστατωμένης και αμερόληπτης κρίσης καθώς και η εξυπηρέτηση του δημόσιου συμφέροντος, κρίνεται σκόπιμο, κατά τη διενέργεια της προβλεπόμενης κλήρωσης, μεταξύ όλων όσων πληρούν τις νόμιμες προϋποθέσεις, να λαμβάνεται υπόψη, από τις καθ΄ ύλην αρμόδιες οργανικές μονάδες, η ανάγκη διασφάλισης του στοιχείου της γνώσης της διαδικασίας και του αντικειμένου. Θα πρέπει, δηλαδή, να λαμβάνεται υπόψη αν τα πρόσωπα μεταξύ των οποίων διενεργείται η κλήρωση διαθέτουν τα απαραίτητα τυπικά προσόντα που πιστοποιούν απαραίτητες γνώσεις για να διεκπεραιώσουν το έργο που θα τους ανατεθεί στο πλαίσιο της λειτουργίας του εν λόγω συλλογικού οργάνου και να διατυπώσουν εμπεριστατωμένη, τεχνοκρατικά άρτια και αμερόληπτη κρίση.
5.    Τις διατάξεις του άρθρου 221 του Ν. 4412/2016,
6.    Την αρ. πρωτ. 2832/13/06-03-2018 Απόφαση Δημάρχου Δήμου Ευρώτα
7.    Την ανάγκη συγκρότησης Επιτροπών για την παραλαβή υπηρεσιών και προμηθειών.

Γνωστοποιούμε ότι η Διεύθυνση Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών του Δήμου Ευρώτα την Παρασκευή 09 Μαρτίου 2018 και ώρα 12:30 π.μ. στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου, θα διενεργήσει συνεχόμενες δημόσιες κληρώσεις (με τη σειρά που αναγράφονται κατωτέρω) με την αρμόδια επιτροπή  για την ανάδειξη των μελών (τακτικά και αναπληρωματικά) Δημοτικών Συμβούλων και υπαλλήλων, των κάτωθι Επιτροπών:


Επιτροπές Παραλαβής.

1.    Επιτροπές Παραλαβής Δημοσίων Συμβάσεων Προμηθειών. (παρ. 11 , περ.β, άρθρου 221 ,Ν.4412/2016).

α.1)  Επιτροπή παραλαβής προμήθειας καυσίμων και λιπαντικών.
α.2) Επιτροπή παραλαβής προμήθειας μέσων ατομικής προστασίας .
α.3) Επιτροπή παραλαβής προμήθειας υλικών   ηλεκτρομηχανολογικού , ηλεκτρολογικού και ηλεκτρονικού εξοπλισμού και λογισμικών  προγραμμάτων.
α.4)   Επιτροπή παραλαβής προμήθειας  υλικών  και λοιπών ανταλλακτικών για την επισκευή σε δίκτυα ύδρευσης άρδευσης , αποχέτευσης , αναλωσίμων υλικών Βιολογικών  Εγκαταστάσεων Δήμου και συστημάτων αφαλάτωσης.
α.5) Επιτροπή παραλαβής υλικών συντήρησης επισκευής κτιρίων, χρωμάτων , οικοδομικών υλικών , υλικών σιδήρου ,κλειδιών , κλειδαριών , εξοπλισμού κοινοχρήστων χώρων, παιδικών χαρών, έτοιμου ασφαλτικού μίγματος και αδρανών υλικών.
α.6) Επιτροπή παραλαβής προμήθειας υλικών και εξοπλισμού υπηρεσίας  πρασίνου, κάδων απορριμμάτων ,  υλικών συντήρησης και επισκευής εξοπλισμού τμήματος καθαριότητας και πρασίνου  και προμήθειας  κτηνιατρικού υλικού και ζωοτροφών.
α.7) Επιτροπή παραλαβής προμήθειας υλικών και εξοπλισμού πολιτικής προστασίας,   
 α.8) Επιτροπή παραλαβής προμήθειας γραφικής ύλης και λοιπών υλικών γραφείων , εντύπων και βιβλίων υπηρεσιών, φωτοαντιγραφικού υλικού και λοιπού μηχανογραφικού υλικού , ειδών ευπρεπισμού και υγιεινής και καθαριότητας , βιβλιοθηκών και επίπλων γραφείου, , ειδών σημαιοστολισμού, υγειονομικού και φαρμακευτικού υλικού , γάλατα εργατοτεχνικού προσωπικού .
α.9) Επιτροπή παραλαβής υλικών και  ανταλλακτικών  για τη συντήρηση και επισκευή οχημάτων, μηχανημάτων και λοιπού εξοπλισμού Δήμου.

2.    Επιτροπές Παραλαβής Δημόσιων Συμβάσεων Γενικών Υπηρεσιών. (παρ.11, περ. δ, άρθρου 221, Ν.4412/2016)

α.  Επιτροπή Παραλαβής Παροχής  Γενικών,    Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών.  

β.  Επιτροπή Παραλαβής Παροχής Υπηρεσιών    Πολιτισμού , Αθλητισμού και Κοινωνικής Πολιτικής .

γ. Επιτροπή Παραλαβής Παροχής Υπηρεσιών αποκομιδής απορριμμάτων , εργασιών καθαρισμού και ευπρεπισμού Δήμου και  εργασιών συντήρησης πρασίνου  .

δ.  Επιτροπή Παραλαβής Παροχής Υπηρεσιών Τεχνικών Έργων και Πολιτικής Προστασίας.

ε.  Επιτροπή παραλαβής Ηλεκτρολογικών και μηχανολογικών  Υπηρεσιών .

στ. Επιτροπή Παραλαβής εργασιών συντήρησης και επισκευής δικτύων ύδρευσης , άρδευσης , αποχέτευσης , εργασιών αποφράξεων και καθαρισμού αντλιοστασίων αποχέτευσης.

ζ. Επιτροπή Παραλαβής Υπηρεσιών για τη   λειτουργία  βιολογικών και αντλιοστασίων Δήμου.

η. Επιτροπή Παραλαβής Παροχής Υπηρεσιών για τη συντήρηση και επισκευή οχημάτων , μηχανημάτων και λοιπού εξοπλισμού Δήμου.

3.   ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΤΟΥ Π.Δ. 270/81 και συγκεκριμένα:

Α.   Επιτροπή διενέργειας δημοπρασιών σύμφωνα με τις διατάξεις του Π.Δ 270/81 ( εκποίηση ή εκμίσθωση ακινήτων)  ( Δύο Δημοτικοί Σύμβουλοι με   
      τους αναπληρωματικούς τους).
Β.   Επιτροπή Εκτίμησης Ακινήτων (άρθρο 7 του Π.Δ 270/81) (Δύο Δημοτικοί Σύμβουλοι με τους αναπληρωματικούς τους).


Η παρούσα ανακοίνωση θα τοιχοκολληθεί στο κατάστημα του Δήμου και θα αναρτηθεί στην επίσημη ιστοσελίδα του Δήμου Ευρώτα στο διαδίκτυο στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.eurota.gr


Συν/νη:
1.    Λίστα υπαλλήλων για συμμετοχή στις Κληρώσεις της 01/03/2018.
2.    Λίστα αιρετών Δημοτικών Συμβούλων

ΜΕ ΕΝΤΟΛΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ
Ο ΑΝΑΠΛ. ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ Δ/ΝΣΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Νικόλαος Π. Ζαφείρης

 1.  Οι υπάλληλοι του Δήμου που πληρούν τις προϋποθέσεις λόγω της ειδικότητας  που κατέχουν και της τοποθέτησης τους στις οργανικές μονάδες του Ο.Ε.Υ. Δήμου Ευρώτα (ΦΕΚ Αρ. φύλ. 2162/Τ. Β΄/27-09-2011) για την συμμετοχή τους στις ανωτέρω επιτροπές, είναι οι κάτωθι:

α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ3 Πολ.Μηχ.
2 ΔΕΡΤΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΠΕ 5
3 ΘΕΟΦΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ TE 5 Toπoγρ
4 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕ 28 Χειρ. Μ.Ε
5 ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕ 28 Χειρ. Μ.Ε
6 ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ3 Πολ.Μηχ.
7 ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕ 29 οδηγ
8 ΤΖΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ 4 Αρχοτεκτ
9 ΦΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΔΕ 28 Χειρ. Μ.Ε
10 ΨΥΜΟΓΕΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ3 Πολ.Μηχ.
         
  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ  
11 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ Διοικ
12 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΥΛΙΚΟΥ ΔΕ Διοικ
13 ΒΛΑΧΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΥΕ κλητηρων
14 ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ 9 Γεωπόνων
15 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ Δοικ - Οικον
16 ΘΗΒΑΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕ 14 Ελεγκτών
17 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΕ 9 Γεωπόνων
18 ΚΟΜΠΟΓΕΩΡΓΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ Δοικ - Οικον
19 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ ΙΩΑΝΝΗ ΔΕ Διοικ
20 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕ Διοικ
21 ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ 9 Γεωπόνων
22 ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕ 1 Διοικ
23 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ Δικηγόρος με έμμισθη εντολή
24 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ Κοινονιολ
25 ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ 9 Γεωπόνων
26 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ 1 Δοικ - Οικον
27 ΠΑΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕ 9 Γεωπόνων
28 ΠΡΟΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕ Διοικ
29 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΕ κλητηρων
30 ΡΩΜΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕ Λογιστ
31 ΣΕΡΓΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ Διοικ
32 ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕ Δοικ - Οικον
33 ΣΤΑΘΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΔΕ Διοικ
34 ΤΣΕΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ Κτηνιατρων
35 ΧΑΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ Διοικ
36 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΔΕ 1 Διοικ
       
  ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΥΔΡΕΥΣΗΣ, ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ  
37 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕ 28 ΟΔΗΓ
38 ΠΡΟΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕ 30 υδραυλ
39 ΣΤΡΑΤΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΥΕ 16 ΕΡΓΑΤΩΝ
40 ΦΙΦΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΥΕ 16 ΕΡΓΑΤΩΝ
  ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ  
41 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕ 24 ηλεκτρ
42 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΕ 29 οδηγ
43 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΕ 16 Εργατών
44 ΒΛΑΧΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕ 29 οδηγ
45 ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕ 24 ηλεκτρ
46 ΚΥΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΕ 16 Εργατών
47 ΛΑΜΠΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΕ 16 Εργατών
48 ΜΠΟΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΕ 16 Εργατών
49 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΕ 16 Εργατών
50 ΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕ 29 οδηγ
51 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΥΕ 16 Εργατών
52 ΤΣΕΤΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΕ 29 οδηγ
  ΛΟΙΠΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ - ΚΕΠ  
53 ΑΝΙΚΟΛΑΊΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ Διεκπερ.Πολιτών
54 ΒΡΑΤΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ Διεκπερ.Πολιτών
55 ΔΑΝΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΠΕ Διεκπερ.Πολιτών
56 ΖΕΡΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ Διεκπερ.Πολιτών
57 ΖΩΤΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ Διεκπερ.Πολιτών
58 ΚΟΚΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ Διεκπερ.Πολιτών
59 ΚΩΣΤΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ- ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ Διεκπερ.Πολιτών
60 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ Διεκπερ.Πολιτών
61 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ Διεκπερ.Πολιτών
62 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ Διεκπερ.Πολιτών
         
         
         
    ΑΟΡΙΣΤΟΥ  
         
  ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΥΔΡΕΥΣΗΣ, ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ - ΙΔΑΧ  
α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΥΕ 16 εργάτης ύδρευσης
2 ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΥΕ 16 εργάτης ύδρευσης
         
         
         
         
  ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ   ΣΧΟΛΕΙΩΝ - ΙΔΑΧ  
α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΒΛΑΧΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ ΥΕ 16 Εργατών
2 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΕ 16 Εργατών
3 ΚΟΥΡΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΥΕ 16 Εργατών
4 ΣΑΡΡΗ ΘΕΟΔΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΕ 16 Εργατών
5 ΣΤΑΜΑΔΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΕ 16 Εργατών
6 ΤΑΛΑΓΑΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΕ 16 Εργατών

 

2.  Οι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Δήμου Ευρώτα που πληρούν τις προϋποθέσεις για τη συμμετοχή τους στις ανωτέρω επιτροπές είναι οι κάτωθι:

ΔΗΜΟΤΙΚΗ                                        ΕΝΟΤΗΤΑ                          ΓΕΡΟΝΘΡΩΝ
Χρήστου-Μιχαλούτσου                                                                        Νικολέτα
Κατσάμπη                                                                                       Αλεξάνδρα
Αποστολόπουλος                                                                                Ιωάννης


ΔΗΜΟΤΙΚΗ                                       ΕΝΟΤΗΤΑ                                   ΕΛΟΥΣ
Μπόλλας                                                                                         Θεόδωρος
Μπόλλας                                                                                          Βασίλειος
Γκουβούση-Κρητικάκου                                                                       Αργυρώ
Σάκκαρη                                                                                             Ιωάννα
Σωτηράκος                                                                                       Γεώργιος
Ζάχος                                                                                        Κωνσταντίνος
Μυλωνάκου                                                                                        Μεταξία
Βασιλάκος                                                                                        Λεωνίδας
Κουτσουμπός                                                                                   Στυλιανός

ΔΗΜΟΤΙΚΗ                                       ΕΝΟΤΗΤΑ                               ΚΡΟΚΕΩΝ
Παναγιωτακάκος                                                                                     Ηλίας
Πολολός                                                                                       Παναγιώτης
Νταλιάνης                                                                                      Αναστάσιος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ                                      ΕΝΟΤΗΤΑ                                    ΝΙΑΤΩΝ
Παπαγιαννόπουλος                                                                           Θεόδωρος
Μοίρας                                                                                                   Ηλίας
Παπαγιαννοπούλου                                                                          Παναγιώτα


ΔΗΜΟΤΙΚΗ                                     ΕΝΟΤΗΤΑ                                    ΣΚΑΛΑΣ
Λυμπέρης                                                                                     Παναγιώτης
Δεντάκου                                                                                             Ελένη
Τσιμπίδης                                                                                         Γεώργιος
Αθανασοπούλου Πολυμενάκου                                                             Γεωργία
Σαρρής                                                                                            Γεώργιος
Φιφλής                                                                                           Δημήτριος
Μαστρογιαννάκος                                                                          Παναγιώτης
Κυλάκος                                                                                          Γεώργιος