ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΟΥΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ
![](https://evrotas.gov.gr/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/koinoniko-pantopoleio-text_0.jpg?itok=MhGl42G3)
Ανακοινώνεται στους ωφελούμενους του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Ευρώτα ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή τροφίμων κατ΄οίκον την Πέμπτη, 25 Νοεμβρίου 2021. Οι παραδόσεις κατ΄οίκον θα πραγματοποιηθούν από τους Προέδρους των Κοινοτήτων, καθώς κρίθηκε σκόπιμο να περιοριστούν οι μετακινήσεις των πολιτών λόγω πανδημίας.
Για περισσότερες πληροφορίες : Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού Δήμου Ευρώτα στα τηλέφωνα 2735029039, 2735029037.